Izolacje natryskowe Ciechanów - ocieplanie pianka PUR

 Termoizolacje pianką poliuretanową cieszą się dużą popularnością ze względu na skuteczność i relatywnie niskie koszty nie tylko na etapie wykonania, ale także na etapie użytkowania domu. Wykonujemy izolacje natryskowe w Ciechanowie i okolicach.

ocieplaniepoddaszypiankpur.jpg

Nasza firma wykonuje natrysk pianki poliuretanowej w Ciechanowie i okolicach. Zapewniamy bezpłaty dojazd i bezpłatne wyceny. Wykonujemy ocieplenia poddaszy oraz izolacje w innych rodzajach obiektów:

  • izolacje fundamentów;
  • ocieplanie obór, chlewni, kurników itp.;
  • ocieplanie ścian i stropów;
  • izolacja instalacji wodnych i grzewczych;
  • izolacja chłodni, kontenerów, garaży.

Ocieplenie poddasza pianką PUR Ciechanów.

Zalety tej metody izolacji powodują, że spora grupa osób bardzo chętnie decyduje się na wprowadzenie dokładnie takiego materiału w budownictwie mieszkaniowym. Sukces izolacji pianką poliuretanową jest spowodowany również tym, że właściciele domów mają już doświadczenia związane z innymi metodami np. przy przeprowadzaniu remontu poddasza czy też przy wymianie dachu. Często okazuje się, że założona izolacja wełną już nie spełniała swojego zadania gdyż straciła swoje parametry i objętość.

Pianka poliuretanowa zachowuje się absolutnie inaczej. Po ułożeniu i czasie, w którym osiągnie ona swój wymiar, po rozprężeniu nie zmienia objętości więc nawet po upływie czasu (liczone w latach, w dziesiątkach lat) nie potworzą się szczeliny w warstwie izolacji. Piana wypełnia najdrobniejsze szczeliny i możemy być pewni, że po nałożeniu znajdzie się nawet tam gdzie trudni wetknąć przysłowiowy palec. Nie można się więc dziwić, że ocieplenie poddaszy przy pomocy pianek natryskowych znajduje ogromne grono zwolenników również wśród firm budowlanych i remontowych.

W naszej pracy kierujemy się niezwykle ważną zasadą – jeżeli coś robimy to robimy to tak jak dla siebie. To bardzo ważna zasada, dzięki której możemy liczyć na to, że nasi dotychczasowi Klienci będą nas polecać innym. Wolimy zużyć więcej materiału do ocieplenia poddasza niż pozostawić niedosyt. Po wykonaniu natrysku chcemy być dumni ze swojej pracy i chcemy mieć poczucie, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby Klient cieszyć się ciepłem w zimowe dni i chłodem latem.

Dokładnie selekcjonujemy również oferowane na rynku materiały. Nie godzimy się na używanie pianek wątpliwej jakości, pianek przeterminowanych a także tych, które były przechowywane w nieodpowiednich warunkach. Korzystamy z dostawców pewnych, dostawców, którym możemy zaufać w tej kwestii, dla których tak jak dla nas ważna jest jakość.

Ocieplenie poddasza pianką Ciechanów