Izolacje Natryskowe Grajewo - Ocieplanie poddaszy pianka

Termoizolacja poddaszy pianką PUR to w chwili obecnej najskuteczniejszy sposób na ciepły i energooszczędny dom. Dobrze ocieplony dom w połączeniu z enegooszczędnymi oknami, drzwiami to duże oszczędności w ogrzewaniu.

Wykonujemy natrysk piank PUR do cieplania poddaszy, dachów, ścian, stropów, ale także fundamentów, obiektów przemysłowych, budynków inwentarskich.

ocieplaniepoddaszypiankpur.jpg

Obsługujemy całe woj. podlaskie - Klienci mogą również skorzystać z naszych usług w Grajewie.

tel. 794 443 443
infolinia: 800 707 999

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem natrysku pianki poliuretanowej pianka produkowana jest na miejscu, w obiekcie Klienta przy pomocy maszyny, która pod określonym ciśnieniem natryskuje na powierzchnie dwa składniki tworząc spójną i trwałą izolacje.

Dlaczego warto wybrać ocieplanie poddasza pianką?

 • Atrakcyjna cena!


  W chwili obecnej cena natrysku pianki PUR nie odbiega od kosztów związanych z układaniem wełny mineralnej.
 • Brak mostków termicznych.


  Pianka po nałożeniu na powierzchnie zwiększa swoją objętość około 100 razy docierając do miejsce niedostępnych dla innych materiałów. Pianka nie zmienia swojej objętości więc na długi lata pozostaje na swoim miejscu. Nie ma luzów pomiędzy krokwiami a warstwą ocieplenia.
 • Ograniczenie przepływu wiatru.

  Przy izolacji ważnym elementem jest jej szczelność, a nie tylko współczynnik przenikania. Dzięki temu, że piana idealnie przylega do ocieplanej powierzchni i do konstrukcji dachu nie pozostawiając szczelin skutecznie ogranicza przepływ wiatru. Dzięki temu wiatr nie wywiewa nam ciepła z pomieszczeń. Pianka tworzy jednolity, oddychający pancerz na całej powierzchni.
 • Grzyby, zarazki, gryzonie.

  Czy wiesz, że nowoczesne lodówki AAA+ izolowane są przy użyciu poliuretanów? Oczywiście są osoby, które twierdzą, że ocieplanie pianką może być szkodliwe dla zdrowia :) ale przecież materiał ten dopuszczony jest do kontaktu z żywnością. Pianki nie pylą, nie są atrakcyjne dla gryzoni takich jak myszy czy kuny, są obojętne chemicznie dla organizmu człowieka.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy bezpłatną wycenę. Natrysk pianki w Grajewie wykonujemy w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

promocja.jpg

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy profesjonalną firmą do natrysku pianki PUR w Twojej okolicy.

ocieplaniepoddaszapiankostroka_1.jpg