Izolacje natryskowe Ketrzyn - Ocieplenie poddasza Pianka PUR

Nowoczesne izolacje natryskowe pianką poliuretanową w Kętrzynie i okolicach - ocieplanie poddaszy, fundamentów, stropów, dachów płaskich, budynków przemysłowych i inwentarskich.

ocieplaniepoddaszypiankpur.jpg

Ocieplenie poddasza pianką PUR to dziś bardzo popularna metoda termoizolacji stosowana z powodzeniem w budynkach pasywnych, energooszczędnych.

Dzisiejsze budownictwo to przede wszystkim dbałość o sprawy środowiska. Technologia pozwala nam żyć komfortowo przy jednoczesnym oszczędzaniu energii. Energooszczędne oświetlenie, samochody elektryczne, elektryczne autobusy w komunikacji miejskiej - to wszystko sprawa, że również w dziedzinie termoizolacji poszukujemy rozwiązań przynoszących korzyści.

W pracy kierujemy się ważną zasadą – jeżeli coś robimy to robimy to tak jak dla siebie. Takie rozumienie biznesu, które odbywa się z korzyścią dla wykonawcy i Klienta pozwala nam liczyć na to, że nasi dotychczasowi Klienci będą nas polecać innym. Przy pracy chcemy zużyć więcej pianki do ocieplenia poddasza niż pozostawić niedosyt i poczucie źle wykonanej pracy. Klient ma się cieszyć ciepłem w zimowe dni i chłodem latem. To podstawowa zasada, która determinuje nasz stosunek do pracy przy izolacjach natryskowych.

Dokładnie wybieramy również oferowane na rynku materiały do natrysku. Nie godzimy się na używanie pianek wątpliwej jakości, pianek przeterminowanych a także tych, które były przechowywane w nieodpowiednich warunkach. Korzystamy z pewnych dostawców mając na uwadze nie tylko to co na papierze zostało napisane, ale także to co zostało potwierdzone w praktyce.

Ocieplenie poddasza pianą.

Pianka PUR jest idealnym materiałem do ocieplenia poddasza. Dzięki swoim właściwościom uszczelnia nawet trudno dostępne miejsca. Izolacje taką można porównać do odzieży dla sportowców np. przy wspinaczkach wysokogórskich – zatrzymuje wewnątrz ciepło, odprowadza wilgoć a jednocześnie zabezpiecza przed wiatrem. To właśnie te właściwości powodują, że izolacje natryskowe pianką otwarto-komórkową są dziś tak popularne.

Izolacja fundamentów pianką zamknięto-komórkową.

Pianka PUR stosowana jest także do ocieplania fundamentów – tu używany jest inny rodzaj pian poliuretanowych czyli pianki zamknięto-komórkowe. Stanowią one również skuteczną hydroizolacje więc nadają się do uszczelnienia dachów płaskich zamiast papy. Taka pianka stosowana jest także do ocieplenia takich budynków jak obory, chlewnie, kurniki gdyż jest odporna na działanie rozcieńczonych kwasów, odporna na długotrwałe działanie dużej wilgoci itd. W tym przypadku na ocieplaną powierzchnie nakłada się nieco cieńsze warstwy ponieważ pianka zamknięto-komórkowa posiada lepszy współczynnik izolacyjności, ale również dużo większą masę w przeliczeniu na jeden metr sześcienny.

Bezpłatna wycena - Kętrzyn i okolice.

infolinia: 800 707 999
kom. 794 433 433
e-mail: biuro@pur-izolacje.pl