Izolacje Natryskowe Kolno - Ocieplenie poddasza pianka

Jeżeli szukasz firmy do wykonania ocieplenia poddasza metodą natrysku pianki poliuretanowej to możesz skontaktować się z naszą firmą. Wykonujemy izolacje poddaszy, izolacje dachów płaskich, izolacje fundamentów, ocieplanie magazynów, obór, chlewni, kurników itp. Nasze prace wykonujemy profesjonalnie, wystawiamy faktury VAT i udzielamy gwarancji.

ocieplaniepoddaszypiankpur.jpg

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą:

kom. 794 433 433
infolinia: 800 707 999
biuro@pur-izolacje.pl

Izolacje pianką PUR w budownictwie jednorodzinnym stosuje się najczęściej jako sposób na docieplenie poddasza. Wyższość tej metody ocieplenia powoduje, iż duża grupa osób coraz częściej postanawia o zastosowaniu właśnie tego izolatora. Często zdarza się tak również dlatego, że właściciele domów poznali już minusy różnych sposobów np. przy robieniu remontu poddasza czy modernizacji dachu. W takich przypadkach okazuje się również, że ułożona kiedyś wełna już straciła swoje właściwości izolacyjne i nie spełniała tego zadania w 100%.

Z pianą poliuretanową jest inaczej. Po nałożeniu, kiedy pianka osiągnie już docelowy wymiar nie zmienia one swojej objętości - nawet po latach nie powstaną tam szczeliny w warstwie izolacji. Pianka wypełni najmniejszą szczelinę i możemy być pewni, że tuż po nałożeniu wciśnie się nawet tam nie można włożyć przysłowiowego palca. Nie dziwi fakt, że docieplanie poddaszy przy pomocy pianek natryskowych zyskuje wielu zwolenników.

Pianka poliuretanowa nadaje się również do ocieplania ścian w budynkach szkieletowych. Do izolacji fundamentów stosuje się inne rodzaj pianki – jest to pianka zamknięto-komórkowa. Tym materiałem można również uszczelniać dachy płaskie, dachy i ściany w magazynach, warsztatach, budynkach inwentarskich tj. oborach, kurnikach, chlewniach itp. W związku z tym, że pianka zamknięto-komórkowa szczelnie izoluje powierzchnie, nie przepuszczając również gazów to znakomicie nadaje się do ocieplania przechowalni warzyw, owoców itp.

natryskpiankipur.jpg

Ocieplenie poddasza pianką PUR to realne oszczędności w późniejszym ogrzewaniu budynku. Dobrze ocieplony dach to podstawa - trzeba pamiętać o tym, że ciepło zawsze kieruje się ku górze dlatego izolacja dachu ma ogromne znaczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług natrysku pianki. Zobacz: cennik ocieplenie pianką.