Izolacje Natryskowe Makow Mazowiecki - pianka PUR

 Izolacja natryskowa pianką to dziś bardzo popularna, można by rzec, że standardowa metoda ocieplania poddaszy w nowych budynkach mieszkalnych. Warto poznać zalety tej metody ocieplania poddasza i porównać ją z innymi dostępnymi na rynku materiałami.

ocieplaniepoddaszypiankpur.jpg

Ocieplanie Pianką.

Maków Mazowiecki - w tej miejscowości i w okolicach istnieje wiele domów ocieplonych pianką PUR. Każdy kto dziś buduje swój własny dom bardzo poważnie podchodzi do kwestii izolacji poddasza widząc w tym zagadnieniu późniejsze oszczędności w ogrzewaniu, a oszczędności mogą być poważne. Dlaczego ocieplanie pianką jest tak popularne? Na pierwszy plan wysuwa się tu skuteczność tej izolacji. Metoda natrysku pianki daje ogromną przewgę nad innymi materiałami. Co prawda pianka posiada zbliżony współczynnik Lambda do takich materiałów jak styropian czy wełna mineralna, ale na poddaszu liczy się także coś więcej. Ocieplanie pianką Maków Mazowiecki można porównać do nowoczesnej odzieży sportowej np. dla alpinistów, która pozwala odprowadzić pot, ale nie pozwala na przechodzenie mroźnego wiatru z zewnątrz. To właśnie ta szczelność jest największą zaletą pianki, szczelność izolacji i brak mostków termicznych dlatego, że przy ociepleniu pianką tworzy się jednolita, zwarta izolacji.

Izolacje Natryskowe Maków Mazowiecki.

Nasza firma wykonuje izolacje termiczne metodą natrysku. Ocieplany poddasza ale także wykonujemy izolacje fundamentów, ocieplanie bydynków inwentarskich, obór, chlewni czy kurników. Pianka izolacyjna PUR ma dziś bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale także w chłodnictwie i szeroko pojętym przemyśle spożywczym. Pianka PUR jest całkowicie bezpieczna, nie pyli, nie wydziela groźnych gazów, a jej struktura zapobiega rozmnażaniu się grzybów i pleśni.

natryskpiankipur.jpg


Izolacji pianką PUR nie da się w prosty sposób zastąpić innym materiałem. Jej parametry dają jej dużą przewagę nad innymi materiałami stosowanymi do ocieplania poddaszy. Dach domu jest często skoplikowaną powierzchnią: skosy, szczeliny, które w naturalny sposób powstają przy budowie dachu nie są łatwie do uszczelnienia innymi materiałami. Należy teraz wyobrazić sobie, że jedna cząsteczka pianki otwarto-komórkowej po nałożeniu rozrasta się stukrotnie dzięki czemu dociera do szczelin, zakamarków, tworząc jednolitą powierzchnie iolującą. Współczynnik Lambda jest również istotny i na tym polu pianka poliuretanowa nie ustępuje innym materiałom. Jeżeli szukasz wykonawcy izolacji natryskowej w Makowie Mazowieckim to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie ocieplenia poddasza - w Makowie Mazowieckim i w okolicach wycena i dojazd bezpłatny.

pur-izolacje.pl