Izolacje Natryskowe Ostrow Mazowiecka - Ocieplanie poddaszy pianka PUR

Wykonujemy usługi związane z natryskiem pianku PUR w woj. mazowieckim. Obsługujemy Klientów w miejscowości Ostrów Mazowiecka.

Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą na ocieplanie poddasza pianką.

ocieplaniepoddaszypiankpur.jpg

tel. 794 433 433
infolinia: 800 707 999

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem natrysku pianki poliuretanowej do ocieplania poddaszy i dachów. Działamy na terenie woj. mazowieckiego obsługując takie miasta jak: Ostrów Mazowiecki.

Dlaczego warto wybrać ocieplanie poddasza pianką?

 • Atrakcyjna cena!
  W chwili obecnej cena natrysku pianki PUR nie odbiega od kosztów związanych z układaniem wełny mineralnej. Zobacz co myślą na ten temat fachowcy.

 

 • Brak mostków termicznych.
  Pianka po nałożeniu na powierzchnie zwiększa swoją objętość około 100 razy docierając do miejsce niedostępnych dla innych materiałów. Pianka nie zmienia swojej objętości więc na długi lata pozostaje na swoim miejscu. Nie ma luzów pomiędzy krokwiami a warstwą ocieplenia.

 

 • Ograniczenie przepływu wiatru.
  Przy izolacji ważnym elementem jest jej szczelność, a nie tylko współczynnik przenikania. Dzięki temu, że piana idealnie przylega do ocieplanej powierzchni i do konstrukcji dachu nie pozostawiając szczelin skutecznie ogranicza przepływ wiatru. Dzięki temu wiatr nie wywiewa nam ciepła z pomieszczeń. Pianka tworzy jednolity, oddychający pancerz na całej powierzchni.

 

 • Grzyby, zarazki, gryzonie.
  Czy wiesz, że nowoczesne lodówki AAA+ izolowane są przy użyciu poliuretanów? Oczywiście są osoby, które twierdzą, że ocieplanie pianką może być szkodliwe dla zdrowia :) ale przecież materiał ten dopuszczony jest do kontaktu z żywnością. Pianki nie pylą, nie są atrakcyjne dla gryzoni takich jak myszy czy kuny, są obojętne chemicznie dla organizmu człowieka.

Sprawdź atrakcyjne ceny na usługi związane z ocieplaniem poddaszy pianką PUR w Ostrowi Mazowieckiej.

promocja.jpg

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy bezpłatną wycenę. Realizujemy zlecenia w całym woj. mazowieckim.

Skontaktuj się z nami: Firma do natrysku pianki PUR w Ostrowi Mazowieckiej.

 natryskpiankipur.jpg