Izolacje Natryskowe PUR - ocieplanie poddaszy Mrągowo

Wykonujemy izolacje natryskowe pianką poliuretanową dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na terenie Mrągowa i okolic wyceny wykonujemy bezpłatnie.

ocieplaniepoddaszypiankpur.jpg

Współczesne budownictwo to przede wszystkim dbałość o energooszczędność. Technologia pozwala nam żyć komfortowo przy jednoczesnym oszczędzaniu energii. Oświetlenie LED, pojazdy hybrydowe, nie tylko jako auta osobowe, ale również jako pojazdy do komunikacji miejskiej. To wszystko sprawa, że również w dziedzinie termoizolacji poszukujemy rozwiązań energooszczędnych. W domach stosujemy odpowiednie okna, bramy segmentowe jak również nowoczesną izolacje poddaszy – piankę PUR, której właściwości są już docenione przez wielu właścicieli domów.

Izolacje pianką PUR w budownictwie mieszkaniowym wykorzystuje się głównie jako środek na ocieplenie poddaszy.

natryskpiankipur.jpg

W naszej pracy kierujemy się niezwykle ważną zasadą – jeżeli coś robimy to robimy to tak jak dla siebie. To bardzo ważna zasada, dzięki której możemy liczyć na to, że nasi dotychczasowi Klienci będą nas polecać innym. Wolimy zużyć więcej materiału do ocieplenia poddasza niż pozostawić niedosyt. Po wykonaniu natrysku chcemy być dumni ze swojej pracy i chcemy mieć poczucie, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby Klient cieszyć się ciepłem w zimowe dni i chłodem latem.

Dokładnie selekcjonujemy również oferowane na rynku materiały. Nie godzimy się na używanie pianek wątpliwej jakości, pianek przeterminowanych a także tych, które były przechowywane w nieodpowiednich warunkach. Korzystamy z dostawców pewnych, dostawców, którym możemy zaufać w tej kwestii, dla których tak jak dla nas ważna jest jakość.

Ocieplenie poddasza pianą.

Pianka poliuretanowa jest najlepszym materiałem do ocieplenia poddasza. Dzięki swoim właściwościom dociera w każdą szczelinę. Piankę można nanosić na membranę dachową a także na deskowanie. Izolacje taką można porównać do nowoczesnej odzieży przeznaczonej do prowadzenia wspinaczek górskich – zatrzymuje wewnątrz ciepło, odprowadza wilgoć a jednocześnie zabezpiecza przed wiatrem. To właśnie te właściwości powodują, że izolacje natryskowe pianką otwarto-komórkową są dziś tak popularne.

Izolacja fundamentów pianką PUR.

Pianka PUR stosowana jest także do ocieplania fundamentów – tu używany jest inny rodzaj pian poliuretanowych czyli pianki zamknięto-komórkowe. Stanowią one również skuteczną hydroizolacje więc nadają się do uszczelnienia dachów płaskich zamiast papy. Taka pianka stosowana jest także do ocieplenia takich budynków jak obory, chlewnie, kurniki gdyż jest odporna na działanie rozcieńczonych kwasów, odporna na długotrwałe działanie dużej wilgoci itd. W tym przypadku na ocieplaną powierzchnie nakłada się nieco cieńsze warstwy ponieważ pianka zamknięto-komórkowa posiada lepszy współczynnik izolacyjności, ale również dużo większą masę w przeliczeniu na jeden metr sześcienny.

Zapraszamy do kontaktu:

infolinia: 800 707 999
kom. 794 433 433
www.PUR-izolacje.pl