Izolacje Natryskowe Siemiatycze - ocieplanie pianka PUR

tel. 794 433 433
infolinia: 800 707 999

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem natrysku pianki poliuretanowej do ocieplania poddaszy i dachów. Nasze usługi świadczymy również w miescowości Siemiatycze.

Izolacje natryskowe - Siemiatycze.

Dlaczego warto wybrać ocieplanie poddasza pianką?


Atrakcyjna cena!
W chwili obecnej cena natrysku pianki PUR nie odbiega od kosztów związanych z układaniem wełny mineralnej. Zobacz co myślą na ten temat fachowcy: Właściciel firmy budowlanej wybrał piankę.


Brak mostków termicznych.
Pianka po nałożeniu na powierzchnie zwiększa swoją objętość około 100 razy docierając do miejsce niedostępnych dla innych materiałów. Pianka nie zmienia swojej objętości więc na długi lata pozostaje na swoim miejscu. Nie ma luzów pomiędzy krokwiami a warstwą ocieplenia.


Ograniczenie przepływu wiatru.
Przy izolacji ważnym elementem jest jej szczelność, a nie tylko współczynnik przenikania. Dzięki temu, że piana idealnie przylega do ocieplanej powierzchni i do konstrukcji dachu nie pozostawiając szczelin skutecznie ogranicza przepływ wiatru. Dzięki temu wiatr nie wywiewa nam ciepła z pomieszczeń. Pianka tworzy jednolity, oddychający pancerz na całej powierzchni.

Grzyby, zarazki, gryzonie.
Czy wiesz, że nowoczesne lodówki AAA+ izolowane są przy użyciu poliuretanów? Oczywiście są osoby, które twierdzą, że ocieplanie pianką może być szkodliwe dla zdrowia :) ale przecież materiał ten dopuszczony jest do kontaktu z żywnością. Pianki nie pylą, nie są atrakcyjne dla gryzoni takich jak myszy czy kuny, są obojętne chemicznie dla organizmu człowieka.

ocieplaniepoddaszypiank.jpg


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy bezpłatną wycenę.

Ocieplanie poddaszy pianką Siemiatyczne. Zadzwoń do nas: 794 433 433.