Izolacje Natryskowe Wysokie Mazowieckie - ocieplanie pianka PUR

ocieplaniepoddaszypiankpur.jpg

Wykonujemy usługi związane z ocieplaniem poddasza pianką poliuretanową w woj. podlaskim - Wysokie Mazowieckie.

tel. 794 443 443
infolinia: 800 707 999

Wykonujemy izolacje termiczne i akustyczne metodą natrysku pianki PUR dla różnego rodzaju obiektów. W większości obsługujemy Klientów indywidualnych, ale również wykonujemy izolacje hal, budynków inwentarskich itp.

Natrysk pianki do ocieplania dachów - Wysokie Mazowieckie.

Sprawdź nasze ceny na ocieplanie poddaszy.

promocja.jpg

Dlaczego warto wybrać ocieplanie poddasza pianką?

 • Atrakcyjna cena!
  W chwili obecnej cena natrysku pianki PUR nie odbiega od kosztów związanych z układaniem wełny mineralnej. Zobacz co myślą na ten temat fachowcy: Właściciel firmy budowlanej wybrał piankę.
 • Brak mostków termicznych.
  Pianka po nałożeniu na powierzchnie zwiększa swoją objętość około 100 razy docierając do miejsce niedostępnych dla innych materiałów. Pianka nie zmienia swojej objętości więc na długi lata pozostaje na swoim miejscu. Nie ma luzów pomiędzy krokwiami a warstwą ocieplenia.
 • Ograniczenie przepływu wiatru.
  Przy izolacji ważnym elementem jest jej szczelność, a nie tylko współczynnik przenikania. Dzięki temu, że piana idealnie przylega do ocieplanej powierzchni i do konstrukcji dachu nie pozostawiając szczelin skutecznie ogranicza przepływ wiatru. Dzięki temu wiatr nie wywiewa nam ciepła z pomieszczeń. Pianka tworzy jednolity, oddychający pancerz na całej powierzchni.
 • Grzyby, zarazki, gryzonie.
  Czy wiesz, że nowoczesne lodówki AAA+ izolowane są przy użyciu poliuretanów? Oczywiście są osoby, które twierdzą, że ocieplanie pianką może być szkodliwe dla zdrowia :) ale przecież materiał ten dopuszczony jest do kontaktu z żywnością. Pianki nie pylą, nie są atrakcyjne dla gryzoni takich jak myszy czy kuny, są obojętne chemicznie dla organizmu człowieka.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy bezpłatną wycenę. Realizujemy zlecenia w całym woj. podlaskim - również Wysokie Mazowieckie.

Firma do natrysku pianki PUR - Kontakt.

 natryskpiankipur.jpg