Cennik izolacji pianką poliuretanową.

Przedstawiamy przykładowe ceny ocieplenia pianką poliuretanową na przykładzie poddasza w domu jednorodzinnym, gdzie powierzchnia ocieplanej powierzchni wynosi 150 m2. W poniższej kalkulacji znajdą Państwo ceny pianki poliuretanowej otwarto-komórkowej z uwzględnieniem kosztu wykonania natrysku, a także z podatkiem VAT w wysokości 8%.

Mamy świadomość, że nie jest to najtańszy produkt na polskim rynku, ale właśnie taki chcemy oferować naszym Klientom, z przekonaniem, że izolacje poddasza wykonuje się raz na wiele dziesiątek lat. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że proces wykonania izolacji natryskowej pianką poliuretanową jest złożony i na ostateczną cenę będą miały wpływ dodatkowe czynniki takie jak: ilość powierzchni, dostępność powierzchni, dostępność źródeł zasilania napięciem 400V (3-fazowe), itp. Z tych względów cennik należy traktować jako pomoc w obliczaniu orientacyjnych kosztów izolacji poddasza. Ostateczna cena może być niższa lub wyższa po uwzględnieniu wszystkich czynników mających na nią wpływ. 

  • Grubość izolacji: 20 cm. Lambda: 0,037 W/mK. Cena: od 50 zł/m2.
  • Grubość izolacji: 22 cm, Lambda: 0,037 W/mK. Cena: od 55 zł/m2.
  • Grubość izolacji: 25 cm, Lambda: 0,037 W/mK.  Cena: od 60 zł/m2.


Zapraszamy na naszą nową stronę gdzie znajdą Państwo aktualne ceny izolacji pianką PUR http://ocieplenie-poddasza.com.pl/cennik-izolacje-...

Zapytaj o dodatkowy rabat i warunki.

Cennik natrysku pianki poliuretanowej został wykonany w oparciu o ceny materiałów z dnia 15.01.2017 roku. Dokładamy starań, aby był on aktualizowany na bieżąco, ale istnieje możliwość, że przestawione wartości odbiegają nieznacznie od aktualnych na dany dzień. Przy większych realizacjach istnieje możliwość negocjacji ceny. Zobacz także czym wyróżnia się wykonywana przez nas usługa natrysku pianki poliuretanowej.

Izolacje natryskowe wykonujemy w miastach i okolicach: WarszawaPłockOlsztynBiałystokSiedlce.