Cennik izolacji pianką poliuretanową.

Przedstawiamy przykładowe ceny ocieplenia pianką poliuretanową na przykładzie poddasza w domu jednorodzinnym, gdzie powierzchnia ocieplanej powierzchni wynosi 150 m2. W poniższej kalkulacji znajdą Państwo ceny pianki poliuretanowej otwarto-komórkowej z uwzględnieniem kosztu wykonania natrysku, a także z podatkiem VAT w wysokości 8%. Zaznaczyć również chcemy, iż wyceniona została wykonana dla pianki otwarto-komórkowej firmy Synthesia o symbolu S-OC-008 o współczynniku uwzględniającym efekt starzenia lambda 0,037 W/mK. Mamy świadomość, że nie jest to najtańszy produkt na polskim rynku, ale właśnie taki chcemy oferować naszym Klientom, z przekonaniem, że izolacje poddasza wykonuje się raz na wiele dziesiątek lat. O produktach firmy Synthesia mogą Państwo przeczytać na naszej stronie "Rodzaje Pianek" lub bezpośrednio na stronie producenta. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że proces wykonania izolacji natryskowej pianką poliuretanową jest złożony i na ostateczną cenę będą miały wpływ dodatkowe czynniki takie jak: ilość powierzchni, dostępność powierzchni, dostępność źródeł zasilania napięciem 400V (3-fazowe), itp. Z tych względów cennik należy traktować jako pomoc w obliczaniu orientacyjnych kosztów izolacji poddasza. Ostateczna cena może być niższa lub wyższa po uwzględnieniu wszystkich czynników mających na nią wpływ. 

  • Grubość izolacji: 20 cm. Lambda: 0,037 W/mK. Cena: 55 zł/m2. Koszt wykonania izolacji na powierzchni 150 m2: 8250 zł brutto z podatkiem VAT 8%.
  • Grubość izolacji: 22 cm, Lambda: 0,037 W/mK. Cena: 60 zł/m2. Koszt wykonania izolacji na powierzchni 150 m2: 9000 zł brutto z podatkiem VAT 8%.
  • Grubość izolacji: 24 cm, Lambda: 0,037 W/mK.  Cena: 65,00 zł/m2. Koszt wykonania izolacji na powierzchni 150 m2: 9750 zł brutto z podatkiem VAT 8%.

UWAGA! Stosujemy tylko wysokiej jakości materiały. Podane ceny uwzględniają koszty wykonania izolacji poddasza przy zastosowaniu wysokiej jakości pianki firmy Synthesia. Firma jest największym na świecie producentem poliolu poliestrowego.


Zapraszamy na naszą nową stronę gdzie znajdą Państwo aktualne ceny izolacji pianką PUR http://ocieplenie-poddasza.com.pl/cennik-izolacje-...

Zapytaj o dodatkowy rabat i warunki.

Cennik natrysku pianki poliuretanowej został wykonany w oparciu o ceny materiałów z dnia 15.01.2017 roku. Dokładamy starań, aby był on aktualizowany na bieżąco, ale istnieje możliwość, że przestawione wartości odbiegają nieznacznie od aktualnych na dany dzień. Przy większych realizacjach istnieje możliwość negocjacji ceny. Zobacz także czym wyróżnia się wykonywana przez nas usługa natrysku pianki poliuretanowej.

Izolacje natryskowe wykonujemy w miastach i okolicach: WarszawaPłockOlsztynBiałystokSiedlce.